Brigádnik barista v Costa Coffee Aupark alebo Eurovea

Lagardere Travel Retail, spol. s r.o. - Costa Coffee

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si brigádu a si rád v dennom kontakte so zákazníkmi? Potom si tým, koho hľadáme do nášho tímu kaviarenského reťazca Costa Coffee. Pridaj sa k nám a maj každodenný prísun prémiovéj kávy.

Čo sa u nás naučíš:
• Pripravovať fantastickú kávu a nápoje v kaviarňach Costa Coffee
• Predávať rôzne dobroty a svojou starostlivosťou sprostredkovať dokonalý pôžitok z kávy
• Starať sa o blaho našich zákazníkov
• Starať o kaviareň a všetky jej súčasti
Vo všetkom ťa zaškolí náš skúsený tréningový manažér a na kaviarni budeš mať okolo seba zohratý tím kolegov, na ktoré sa budeš môcť kedykoľvek obrátiť.

Čo od teba očakávame?
• Úsmev na tvári, chuť pracovať a túžbu sa neustále rozvíjať
• Veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom
• Spoľahlivosť, lojálnosť, starostlivosť a ústretovosť

• Možnosť výberu miesta výkonu práce v jednej z našich kaviarní v Bratislave - Aupark (Einsteinova 18) alebo Eurovea (Pribinova 8)
• Dlhodobá brigáda
• Možnosť robiť ranné aj popoludňajšie zmeny
• Príplatky za víkendy a sviatky
• Zázemie silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
• Supermoderné kaviarenské prostredie
• Partiu zapálených milovníkov kávy, ktorá vždy drží pri sebe
• Príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• Zaškolenie do všetkých pracovných aktivít
• Nástup možný ihneď alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá kaviareň Costa Coffee na území Slovenska bola otvorená začiatkom roka 2019 v Bratislave v obchodnom centre Aupark. Naším cieľom je dopriať zákazníkom príjemný zážitok v podobe kávy, ktorá može byť doplnená o jednu z našich toriet alebo sladkého pečiva. To všetko viete nájsť v modernom prostredí našich kaviarní, ktoré máme aktuálne štyri, všetky v hlavnom meste Bratislave. Zároveň chceme vytvoriť a budovať silnú a stabilnú spoločnosť so skvelým tímom zamestnancov, ktorých vnímame ako súčasť rodiny.
Kaviarne Costa Coffee spadajú pod spoločnosť Lagardere Travel Retail, ktorá má za sebou už viac ako 160 rokov skúseností a momentálne pôsobí vo viac ako 30 krajinách po celom svete.
Do portfolia spoločnosti patria značky ako francúzska pekáreň PAUL ďalej Mr. Baker alebo predajne s tlačou Relay, HUP, Bubiz, Inmediata či 1 minute a v neposlednej rade aj kaviarenský reťazec Costa Coffee.
ID: 3845866  Dátum zverejnenia: 11.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.