Máš skúsenosti s Excelom a hľadáš novú výzvu? Hľadáme nového člena na oddelenie Reportingu

Miesto práce

Protifašistických bojovníkov, Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančné centrum zdieľaných služieb v Košiciach hľadá novú posilu do tímu Reporting and Performance Management!
Máš skúsenosti v oblasti ekonomiky, práca s dátami a Excelom je Ti blízka? V tom prípade hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za prípravu finančných výkazov o dosahovaní cieľov pre jednotlivé oddelenia
- zodpovednosť za prepájanie výkazov o nákladoch a výnosoch spoločnosti so zameraním na vysoko kvalitné ukazovatele produktivity a nákladov
- príprava ad hoc finančných výzakov na základe požiadaviek interných klientov
- ako kontaktná osoba pre manažment spoločnosti pri poskytovaní dát, prípravy finančných analýz a benchmarkingov
- úzka spolupráca s manažmentom a inými oddeleniami pri zefektívňovaní procesov a služieb zákazníkom
- proaktívny prístup pri navrhovaní úprav procesov
- zodpovednosť za vývoj a implementáciu spoľahlivých nástrojov na zefektívnenie práce

Iné výhody

Ako prvé európske SSC pre LafargeHolcim ponúkame našim zamestnancom možnosť rozvíjať sa vo viacerých aspektoch:
- denne využívať angličtinu a druhý jazyk (francúzsky, nemecký, taliansky, bulharský, chorvátsky, maďarský jazyk a mnoho iných)
- rozvíjať technické znalosti v SAP, Exceli a QlikView
- využiť teoretické znalosti získané počas štúdia v medzinárodnom prostredí
- podieľať sa na zlepšovaní procesov
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch

Motiváciou sú aj ďalšie benefity a development plan pre každého špecialistu v moderných priestoroch v centre Košíc.

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Ekonomika, Manažment, Hospodárska Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií, ekonomiky, hospodárskej informatiky či manažmentu
- Praktické skúsenosti v oblasti reportingu
- Aktívna znalosť angličtiny (min B1+)
- Znalosť Microsoft Excel na pokročilej úrovni PODMIENKOU
- Znalosť programu SAP

- Orientácia na procesy, presnosť a detail
- Orientácia na výsledky a rozvoj
- Flexibilita
- Tímový hráč
- Prozákaznícka orientácia

LafargeHolcim European Business Services´s team, located in a modern and dynamic office in the heart of Košice, is providing financial and administration support for LafargeHolcim’s branches within Europe. Our BSC was established in 2014 on green field developing its international projects within Europe.
In the development phase of the company we provide a unique experience to our employees, where they are using their language skills on daily basis (with English as the corporate language), grow professionally with their expertise, and development in the hard skills as well as soft skills area. With team work as one of the main domain we have been able to grow our business in international measures and continue to expand to more countries.

For more information please visit:
www.lafargeholcim-ebs.eu/

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Chceš sa stať súčasťou nášho BSC? Pošli nám svoje štrukturované CV v anglickom jazyku.
- Vybraní kandidáti budú kontaktovaní prostredníctvom HR ohľadom krátkeho telefonického interview. Z kapacitných dôvodov nekontaktujeme každého uchádzača.
- CVs kandidátov, ktorí nebudú telefonicky kontaktovaní budú uložené do našej databázy pre možnosť budúcej spolupráce,
- Následne prebieha osobné interview s interným HR.

Adresa spoločnosti

LafargeHolcim European Business Services s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Maťášová
E-mail: poslať životopis

ID: 3539023   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000