Staň sa IT Programátorom a zarábaj od 2250 EUR do 3650 EUR/ mesiac (brutto). Mzdové ohodnotenie podľa skúseností plus rôzne bonusy a benefity.

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 250 - 3 650 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od druhu pracovného pomeru (TPP, živnosť alebo SZČO) ako aj skúseností kandidáta. Mzdové podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fascinuje Ťa vývoj nových (Client-Server) aplikácii v prostredí C# (Visual Studio) na lokálnej úrovni?

Ak áno, tak čítaj ďalej.

Náš klient, pre ktorého pozíciu obsadzujeme určite ocení tvoje skúsenosti:

  • v oblasti testovania aplikácií,
  • v oblasti prípravy dokumentácie k zmenám,
  • s ORACLE DB. (Insert, Update, Delete),
  • s lokálnou podporou zamestnancov a dokumentovaní požiadaviek.

​Pozrime sa ešte na tvoje motivátory:​

  • Zľavy na IT a výpočtovú techniku 20-50%
  • Nadštandardný zdravotný program - rôzne druhy masáží podľa vlastného výberu pre regeneráciu síl
  • možnosť práce z domu
  • ​Vianočný bonus ( až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
  • ​Príspevok na dopravu
  • Dochádzkový bonus do 45€
  • Odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Bonus za odpracované roky
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Odmeny pri osobných jubileách ( sobáš, narodenie dieťaťa....)
  • Odmeny pre darcov krvi
  • Bohatý sociálny fond​

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu využi uvedené kontaktné údaje, prosím:

Kontaktná osoba: Brigita Zahorjanová
Telefonický kontakt: 0908 713 088
Email pre zaslanie životopisu: hr.ladaka@gmail.com
alebo:
Kontaktná osoba: Monika Durajová
Telefonický kontakt: 0915 436 111

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov s dôrazom na pracovné skúsenosti a požiadavky kladené na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ostatná priemyselná výroba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
SQL - Základy
ASP.NET - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Našiel si sa v tejto pracovnej ponuke a si ten, kto rád uplatní svoje IT znalosti v oblasti technológií, má analytické myslenie a je dôsledný?

Na tejto pracovnej pozícii ti skúsenosti s vývojom aplikácií pre Android platformu budú len výhodou.

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Brigita Zahorjanová
Tel.: +421908713088
E-mail: poslať životopis
ID: 4839643  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 250 EUR/mesiac