Nevyhovuje ti práca v noci? Ponúkame ti skvelú príležitosť práce vo výrobe na 2 zmeny až do 1000 € v čistom

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
833 - 1 298 EUR/mesiacpríplatky, dochádzkové a motivačné bonusy, kvartálne a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený/á na novú výzvu v oblasti výroby? Máme pre teba skvelú pracovnú ponuku v Považskej Bystrici!

Ponúkame ti príležitosť získať skúsenosti, finančne sa rozvíjať a stretnúť nových ľudí, neváhaj a pošli životopis ešte dnes!

Pomôžeme ti príspevkom na dopravu  na cestu do práce/z práce až do 75 €.

Príspevok na stravu do 85 € mesačne.

Každé 3 mesiace dostaneš motivačný bonus podľa odpracovaných dní až do 245 €.

A aby sme ťa motivovali, dostaneš od nás každý mesiac dochádzkový bonus až do 45 €. Je to na Tebe!

Nemusíš sa starať o to, čo na seba. Zabezpečíme ti pracovné oblečenie a obuv. Na ich čistenie ti dáme každého pol roka 30 €.

V okolí firmy je dostupná autobusová, mestská aj železničná doprava.

Tvoja mesačná mzda môže byť až do výšky 1000 € v čistom.

Tvoju prácu si vážime a preto ťa prekvapíme firemnými darčekmi pri príležitosti MDŽ, Mikuláš a podobne.

Tvojou náplňou práce bude:

  • práca na linke,
  • obsluha strojov a strojných zariadení,
  • montáž komponentov podľa stanovených pracovných postupov,
  • sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov,
  • práca v stoji

​Kontaktuj nás na tel. čísle: 0915 435 005 / 0905 687 512

alebo

pošli nám svoj životopis na email: [email protected]

Ak sa chceš o nás dozvedieť viac, klikaj na: www.podpracovat.sk

Čisté prostredie

Zabezpečený pitný režim

Automaty s jedlom, kávomaty

Firemné balíčky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových častí do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš 18 rokov, si manuálne zručný/á  tak si to práve TY, koho hľadáme.

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Brigita Zahorjanová
Tel.: +421908713088
E-mail: poslať životopis
ID: 4832061  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 833 EUR/mesiac