Hľadáme personalistku pre dobrého šéfa! Plat až do 1850 EUR, nástup ihneď.

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
1 350 - 1 850 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a bude upresnená pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rada by si sa stala personalistkov vo výrobnej spoločnosti a mala pod palcom jej personálne činnosti?

Ak áno, tak budeš mať na starosti:

  • personálnu agendu výrobnej spoločnosti s dôrazom na legislatívu,
  • vyhľadávanie vhodných kandidátov,
  • vedenie výberových pohovorov,
  • agendu vstupných školení,
  • administratívne činnosti,
  • vedenie dochádzky,
  • organizovanie školení,
  • aktualizáciu pracovného poriadku,
  • evidovanie BOZP dokumentácie,
  • riadenie a dodržiavanie OOPP.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu využi uvedené kontaktné údaje, prosím :

Kontaktná osoba: HR Business partner
Telefonický kontakt: 0908 713 088
Email pre zaslanie životopisu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov s dôrazom na pracovné skúsenosti a požiadavky kladené na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Ľudské zdroje, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 - 3 roky na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

Máš zmysel pre legislatívne požiadavky a znalosť Zákonníka práce v malíčku?

Oblasť BOZP ti nie je cudzia?

Si komunikatívna a odolná voči stresu a stresovým situáciám, ktoré dokážeš hravo vyriešiť?

Ak si si odpovedala áno, tak si to práve Ty, koho hľadáme na pozíciu personalistky.

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4817133  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac