Можливість для людей з України

Je to práca práve pre Teba. Dostaneš až 1025 € v čistom . Prilepšiť si môžeš kvartálnymi a vianočnými odmenami až do 245€ . (Operátor výroby)

LADAKA s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
768 - 1 327 EUR/mesiacpríplatky, dochádzkové a motivačné bonusy, kvartálne a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pracovník vo výrobe na 2-3 zmeny bude tvojou úlohou:

* skladanie plastových  častí dvier

* manipulácia s ľahkými súčiastkami

* kontrola kvality

Za vykonanú prácu dostaneš mzdu až do výšky 1025 € v čistom, v ktorej sú zahrnuté nasledujúce príplatky:

príplatok (za nadčas, sobotu, nedeľu, prácu v noci, príspevok na dopravu až do 75 € a stravu až do 85 € + dochádzkový bonus až do 45 €).

Ak budeš šikovný čakajú Ťa ďalšie odmeny a benefity našej firmy:

* kvartálny bonus až do 245 €

* príspevok na čistenie až do 30€/polrok

* vianočná odmena

* firemné darčeky( k MDŽ, Vianoce, Mikuláš, ....)

​Kontaktuj nás na tel. čísle: 0915 435 005

alebo

pošli nám svoj životopis na email: [email protected]

Budeš pracovať v čistom pracovnom prostredí, kde je nízka hlučnosť.

K dispozícií máš zabezpečený pitný režim a automaty s jedlom.

Dostaneš pracovný odev aj obuv.

Si pridelený k majsterke s ktorou si budeš rozumieť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových častí do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš 18 rokov, si manuálne zručný a máš dobrú dochádzku, tak si práve ten koho hľadáme.

Naša agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Zameriavame sa nie len na personálny leasing ale ponúkame naše služby aj v oblasti recruitmentu profesionálov. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4793685  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 768 EUR/mesiac