Obchodný manažér-medzinárodná chemická spoločnosť

CENTRALCHEM, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacplus odmeny z predaja (až 500€ mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
-Prezentácia portfólia produktov a služieb
-Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
-Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
-Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
-Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch, kongresoch, výstavách a prezentáciách.
-Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Flexibilný pracovný čas
Mobilný telefón
Notebook aj na súkromné účely
Stravné lístky
Firemné akcie

prosím o zasielanie životopisov s fotkou v SK jazyku, ideálne aj motivačných listov na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické vzdelanie PODMIENKOU

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CENTRALCHEM, s.r.o. - slovenská chemická obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou technických, laboratórnych chemikálií a chemických špecialít.
Je súčasťou skupiny Lach-Ner Group s ďalšími sesterskými spoločnosťami s pôsobením v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku a Srbsku.

Aký je náš cieľ: Byť vyhľadávaným dodávateľom čistých chemikálií, špecializovaných služieb a inovatívnych výrobkov.

Prečo podnikáme: Aby sme pomáhali ľuďom a firmám dosahovať vlastné ciele v oblasti vzdelávania, vedy, výskumu a chemických a ostatných výrob.

Aké zdieľame hodnoty: - nadšenie pre zákazníka a našej práci pre neho

- čestnosť a zodpovednosť

- súťaživosť a chuť víťaziť

- kreativita a inovácia

- rýchlosť a ochota meniť sebe sama

- tímový duch

Chemikálie CENTRALCHEM - Pod vlastnou značkou CENTRALCHEM ponúkame vyvážené portfólio základných chemikálií. Svoju obľubu a rešpekt si vybudovali predovšetkým vďaka vynikajúcemu pomeru kvalita vs. cena, dôslednej a systematickej kontrole kvality vo vlastnom laboratóriu, ľahkej dostupnosti, príjemnému a rýchlemu servisu.

Ostatné čisté a špeciálne chemikálie - Ako doplnok vlastného portfólia máme špičkovo zvládnutú distribúciu chemikálií značiek Alfa Aesar, Acros Organics, Fisher Chemical, Labscan, Fisher Bioreagents a Maybridge. Rýchlo, ľahko a príjemne pokryjeme 95% potreby chemikálií bežného chemika.

Na splnenie všetkých potrieb chemického laboratória spoločnosť CENTRALCHEM ponúka kompletný sortiment spotrebného materiálu (sklo, plasty, papier) a široký sortiment malých laboratórnych prístrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3571254  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac