Administratívny pracovník v laboratóriu

LABOKLIN s.r.o.

Miesto práce
Líščie údolie, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v laboratóriu v príjemnom kolektíve a atmosfére. Práca u nás je rozmanitá, plná prekvapení. Náplň práce je telefonický servis klientom, komunikácia s kuriérskymi spoločnosťami, práca s našim interným softwarom pri registrácii vzoriek, práca s tabuľkovým editorom, asistenčné práce na fakturačnom oddelení, prípadne pomocné práce v laboratóriu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme administratívneho pracovníka, ktorý má pozitívny vzťah k laboratóriu. Práca bude na smeny – 8:00-16:30 a 09:30-18:00. Požadujeme príjemné vystupovanie, rýchle porozumenie, rýchlu prácu na PC, flexibilitu, ochotu a radosť učiť sa nové veci, oddaný a zodpovedný prístup k práci, anglický, alebo nemecký jazyk minimálne na úrovni B1. Dôležité je, aby mal/a radosť z telefonovania a práce na počítači, keďže toto bude prevažne náplň práce na tejto pozícii. Platové ohodnotenie od 1100 Eur.

Sme akreditované veterinárne diagnostické laboratórium Laboklin s.r.o. v Bratislave a 15 rokov sa na Slovensku venujeme vyšetrovaniu veterinárnych vzoriek a poskytovaniu konzultácií našim klientom. V našej ponuke je široké spektrum vyšetrení, od hematológie, biochémie, hormónov, PCR diagnostiky až po genetické testy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MVDr. Helena Danielová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837498  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac