Kto sme?

Zdravšie potraviny FRESH Plus môžete nájsť až v 7 mestách na východe Slovenska (Košice, Prešov, Michalovce, Spišská Nová Ves, Gelnica, Sečovce, Plešivec). 34 supermarketov FRESH Plus svojim zákazníkom ponúka široký sortiment potravín rozšírený o bio potraviny a zdravšie alternatívy ku konvenčným potravinám. FRESH Plus ako svoju divíziu maloobchodu prevádzkuje najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku – LABAŠ s.r.o.

Category manažér pre privátne značky Fresh

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Konečná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností kandidáta
1 800 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Rozvíjanie vzťahov s obchodnými partnermi
  • Starostlivosť o zverené produktové portfólio
  • Listing nových produktov do systému
  • Návrhy úprav parametrov aktuálneho portfólia a starostlivosť o produktovú databázu
  • Návrhy, tvorba a implementácia novej produktovej rady
  • Analyzovanie, vyhodnocovanie a reportovanie predajov
  • Analýza trhu pri výbere produktov do ponuky
  • Cenotvorba a reporting tovaru
  • Vytváranie aktivít na podporu predaja
  • Zodpovednosť za plnenie cieľov
  • Komunikácia s dodávateľmi aj v anglickom jazyku
  • Úzka spolupráca s nákupcami a inými internými oddeleniami
  • Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach a výstavách

  • Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
  • Preplácanie rekreačných poukazov
  • Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Vianočná odmena, vernostná odmena
  • Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
  • Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
  • Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 40 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
  • Divadelná lóža pre zamestnancov
  • Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh Plus

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania súhlasu, maximálne však na dobu 3 rokov od poskytnutia údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Zodpovednosť a chuť pracovať
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Bezúhonnosť
  • Maďarský jazyk výhodou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: bez uvedenia
E-mail: poslať životopis
ID: 4812179  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac