Kto sme?

Zdravšie potraviny FRESH Plus môžete nájsť až v 7 mestách na východe Slovenska (Košice, Prešov, Michalovce, Spišská Nová Ves, Gelnica, Sečovce, Plešivec). 34 supermarketov FRESH Plus svojim zákazníkom ponúka široký sortiment potravín rozšírený o bio potraviny a zdravšie alternatívy ku konvenčným potravinám. FRESH Plus ako svoju divíziu maloobchodu prevádzkuje najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku – LABAŠ s.r.o.

Zástupca vedúceho maloobchodnej predajne Fresh Plus, Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiac900 € + mesačná odmena + príplatok za prácu cez víkend a nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zástupca vedúceho predajne sa riadi platnými predpismi, pokynmi a úlohami vedenia spoločnosti LABAŠ s.r.o., riaditeľa maloobchodu a vedúceho predajne
Zodpovedá v plnej miere za všetku maloobchodnú činnosť
Zabezpečuje plynulý a bezporuchový chod zásobovania na uspokojenie spotrebiteľského trhu tak z VO skladu ako i od priamych dodávateľov
Náležitú pozornosť venuje preberaniu tovaru, zodpovedá za skladovanie tovaru, uloženie v sklade, premiestnenie a obmenu zásob, zaradenie do predaja
Zabezpečuje organizovanie práce na MO predajni FRESH , určuje pracovné zmeny, úlohy zamestnancov MO, kontroluje prácu pokladníkov, predavačov a vedúcich zmien.

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
Program zdravotných benefitov
Odmena za doporučenie nového zamestnanca
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
Smartphone pre každého zamestnanca s Nonstop hovormi 3000 minút do všetkých sietí, neobmedzenými SMS do všetkých sietí a internetom 25 GB, možnosť paušálu aj pre rodinného príslušníka
Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh plus
Divadelná lóža

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax v odbore
Zodpovednosť a chuť pracovať
Vysoké pracovné nasadenie
Dobré komunikačné schopnosti
Bezúhonnosť
Skúsenosť s riadením ľudí

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: bez uvedenia
E-mail: poslať životopis
ID: 4364386  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac