Kto sme?

LABAŠ s.r.o. je najväčší domáci veľkoobchod s potravinami na Slovensku s 30 ročnou históriou. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín ako aj prevádzkovanie vlastnej maloobchodnej siete potravín FRESH Plus s 34 prevádzkami na východe Slovenska.

Zástupca vedúceho investičného oddelenia

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1400 € + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výberového konania
• Osobný dohľad na prebiehajúcich stavbách
• Spravovanie financií pre jednotlivé projekty
• Získavanie potrebných povolení zo strany štátu, povolení z miestnej samosprávy, potrebných pre zahájenie výstavby, rekonštrukcie s pomocou externého architekta
• Zabezpečuje koordináciu s projektantmi, stavebnými spoločnosťami a zhotoviteľmi pri riešení investičného zámeru
• Zodpovednosť za akúkoľvek väčšiu rekonštrukciu väčšieho rozsahu, na ktorejkoľvek z nehnuteľností spoločnosti Labaš

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Pravidelné odborné školenia
Podávanie teplej stravy: výber z 8 druhov jedál denne za symbolickú cenu
Program zdravotných benefitov
Odmena za doporučenie nového zamestnanca
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
Firemné akcie: MDD, Mikuláš - Mikulášske balíčky, Vianočné balíčky
Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom
Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku ) - rôzne Fitness zariadenia, bazény, kúpaliská, wellness, soľné jaskyne a ďalšie relaxačné centrá
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve v hodnote 95 €
Divadelná lóža pre zamestnancov
Zamestnanecká karta so zľavou na nákup v predajniach Fresh Plus

Vybraní kandidáti budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám profesijný životopis na email: [email protected] s označením "Výberové konanie".
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obore nutná min. 5 rokov

Samostatnosť
Zmysel pre detail a precíznosť
Dôslednosť
Flexibilita
Schopnosť pracovať v tíme
Bezúhonnosť

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: bez uvedenia
E-mail: poslať životopis
ID: 4060608  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac