1 500 - 2 200 EUR
www.facebook.com/labas.sk

Kto sme?

LABAŠ s.r.o. je najväčší veľkoobchod s potravinami na Slovensku. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín a prevádzkovanie vlastných 29 supermarketov. Pôsobí na trhu viac ako 25 rokov.

Obchodný zástupca pre Nitriansky kraj

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj a ponuka daného tovaru spoločnosti
Vyhľadávanie nových klientov a kontaktov
Reprezentácia spoločnosti
Zodpovednosť za región: Nitrianský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 €, prípadne ďalšie odmeny podľa výkonu

Motivujúce finančné ohodnotenie podľa výkonu
Príjemné pracovné prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Možnosť ďalšieho profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

Vítaná

Minimálne stredoškolské vzdelanie
Živnostenský list
Vlastné motorové vozidlo
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita
Vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, bezúhonnosť
Prax v obore predaja potravinových výrobkov vítaná

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: Labaš s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo email: [email protected] s označením "Výberové konanie"
Oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Adresa spoločnosti

LABAŠ s.r.o.
Textilná 1
040 12 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3597533   Dátum zverejnenia: 21.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 €, prípadne ďalšie odmeny podľa výkonu