www.facebook.com/labas.sk

Kto sme?

LABAŠ s.r.o. je najväčší veľkoobchod s potravinami na Slovensku. Hlavnou činnosťou spoločnosti je prevádzkovanie veľkoobchodu potravín a prevádzkovanie vlastných 28 supermarketov. Pôsobí na trhu viac ako 25 rokov.

Manipulant Tovaru

Miesto práce
Textilná 1, Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
675 €, príplatok za nefajčenie, za prácu cez víkend, vo sviatok a nadčas, odmena za výkon, Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chystanie tovaru v sklade ( veľkoobchod) podľa objednávok
Práca s paletovým vozíkom a ručným skenerom
Nepretržitá trojzmenná prevádzka
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
Príplatok za nefajčenie počas pracovnej doby
Podávanie teplej stravy: výber zo 6 druhov jedál denne za symbolickú cenu 0,41 €
Vernostné za každý odpracovaný rok v spoločnosti
Vianočná odmena
Finančné odmeny pri životných udalostiach
Firemné akcie: ples, MDD, Mikuláš
Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom
Príspevok zamestnávateľa na kartu MultiSport ( voľný vstup do siete s viac ako 380 športoviskami po celom Slovensku )
Zľavy pre zamestnancov v rámci spolupráce s cestovou kanceláriou Ferrotour
Možnosť preplatenia výdavkov za získanie Osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
Možnosť nákupu vo veľkoobchode LABAŠ s.r.o. za VO ceny aj so zamestnaneckou zľavou
TEŠÍME SA NA VÁS !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zdravotný preukaz
Veľmi dobrý zdravotný stav
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť, precíznosť
Bezúhonnosť
Chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite alebo osobne doneste svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na adresu: LABAŠ s.r.o., Textilná 1, 040 12 Košice alebo na email: personalne@labas.sk
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania písomnou formou.

Adresa spoločnosti

LABAŠ s.r.o.
Textilná 1
040 12 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3445791   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675 €, príplatok za nefajčenie, za prácu cez víkend, vo sviatok a nadčas, odmena za výkon, Smartphone pre každého zamestnanca s neobmedzeným paušálom a internetom po skúšobnej dobe