Pekár/ka pre La Donuteria

La Donuteria

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 mesačne záleží od skúsenosti a zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou úspešného konceptu La Donuteria, ktorej sa darí a otvára svoje nové prevádzky nielen v Bratislave, Brne ale už aj v Prahe a vo Viedni?
Baví ťa pečenie, miluješ sladké?
Hľadáme práve TEBA, staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde ti bude robiť radosť reprezentovať jedno z najlepších street-food konceptov v strednej Európe.

Čo bude tvojou náplňou práce?
- príprava a výroba cukrárenských výrobkov - donutkov podľa našej vlastnej receptúry
- príprava glazúr a zdobenie donutkov
- obsluha potravinárskych strojov a zariadení,
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov,
- udržiavanie čistoty na pracovisku a dodržiavanie hygienických predpisov,
- kreativita a vymýšlanie nových príchutí.

U nás získate:
- práca v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- motivujúci plat a bonusové extra finančné ohodnotenie podľa skúseností a dosiahnutých výsledkov
- pohyblivú zložku podľa skúsenosti a dosiahnutých výsledkov
- stravné lístky vo forme stravovacej karty
- pravidelná mzda najneskôr k 15-temu v mesiaci
- možnosť nadčasov
- poskytovanie pracovného oblečenia
- blízko do práce s dobrou dostupnosťou aj MHD
- kvalitné zaškolenie
- priateľský kolektív a atmosféra
- možnosť profesijného rastu
- mikulášske balíčky
- mesačný kredit na nákup produktov + zamestnanecká zľava na ďalší tovar

Vyučný list nie je podmienka. Stačí keď máte chuť, prípadne skúsenosti s pečením.
Ak Ťa táto pozícia zaujala a máš záujem o prácu, v ktorej sa nikdy nebudeš nudiť, pošli nám svoje CV na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem. Vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Očakávame:
- záľuba k pečeniu
- pozitívne myslenie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- ochotu robiť nadčasy v prípade väčších objednávok
- tímový hráč
- prax v gastronómii vítaná

La Donuteria prináša poctivé, domáce, handmade donuty už aj do Bratislavy!

Vždy čerstvé, vždy voňavé a vždy neodolateľne chutné. Naše donutky vyrábame s láskou ručne každé ráno podľa nášho špeciálneho receptu ako jediní na Slovensku.

Viac ako rok sme vyladovali a vylepšovali naše postupy pečenia, aby sme dosiahli čo najviac nadýchané, vláčne a lahodné cesto, a čím chutnejšie a zaujímavejšie glazúry. Pečieme z tých najkvalitnejších lokálnych surovín, aké vieme zohnať, o čom Vás presvedčí hneď prvé zahryznutie.

Žiadne polotovary, náhrady, vopred pripravené zmesi, potravinársku chémiu, strojovú výrobu, donuty vyrobené na zakázku v pekárni, mrazené polotovary ani nič podobné u nás nenájdete - preto tá skvelá chuť!

La Donuteria má tie Najlepšie Donuty v Meste.
#bestdonutsintown

www.facebook.com/ladonuteriabratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Majernikova 17
841 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Straňák
Tel.: +421908920777
E-mail: poslať životopis
ID: 3454050   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 mesačne záleží od skúsenosti a zručnosti