800 - 1 400 EUR

HR - asistent / personalista

L-WORK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie a realizovanie komplexných kampaní na vyhľadanie vhodných zamestnancov (inzercia na prac. portáloch, aktivity na sociálnych sieťach, prezentácie...)
- realizácia náboru a výberu vhodných kandidátov na jednotlivé pracovné pozície,
- plánovanie, vedenie a koordinácia pracovných pohovorov,
- spracovanie personálnej agendy, administratívne práce spojené so zabezpečením dokumentácie k nástupu do zamestnania a k ukončeniu pracovného pomeru,
- HR reporting,
- vedenie pravidelných rozhovorov so zamestnancami, byť ich poradcom v pracovno-právnych otázkach,
- osobný kontakt s kolegami, spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,-€ /konečná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/ + variabilná zložka mzdy

- priateľské pracovné prostredie
- možnosť kariérneho rozvoja
- motivačný systém odmeňovania
- notebook a mobil
- príspevok na stravovanie
- teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sa zaoberá zabezpečením pracovníkov na poskytovanie služieb pre rodiny a domácnosti, poskytovaním krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb, zároveň plánuje rozšírenie ďalších pracovných oblastí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Google AdWords - základy
Personalistika - pokročilý

- podmienkou je plynulé písanie a hovorenie v nemčine a v maďarčine
- písomné a ústne komunikačné zručnosti na výbornej úrovni
- obchodnícke zručnosti
- samostatný ale zároveň "teamový hráč"
- flexibilný a dynamický
- s komunikačnými a prezentačnými schopnosťami

Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním a zabezpečením pracovníkov na rôzne pracovné pozície na Slovensku a v zahraničí už viac ako 10 rokov. Dávame si záležať na profesionálnom prístupe k našim klientom a zároveň kladieme dôraz aj na dobré vzťahy so zamestnancami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Krivá, 18
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3687269   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,-€ /konečná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta/ + variabilná zložka mzdy