Terénna opatrovateľka - Slovensko

L-WORK, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezisková organizácia GEJZÍR ponúka prácu terénnej opatrovateľky pre seniorov na východnom Slovensku. Hľadajú sa láskyplní a chápaví ľudia, ktorí majú skutočné nadšenie v starostlivosti o druhých, dokážu poskytnúť profesionálnu sociálnu či zdravotnú starostlivosť, no zároveň vedia byť priateľom, ktorý vie načúvať, porozumieť a podporiť. Ak spĺňaš tieto atribúty a hľadáš si prácu opatrovateľky bez potreby opustiť svoju rodnú krajinu, si na správnej adrese!

PRÁCA TERÉNNEJ OPATROVATEĽKY:
• Opatrovanie seniorov v ich domácom prostredí na Slovensku v oblasti Košice a okolie.
• Nástup do práce: Február 2017
• Minimálna dĺžka pracovnej zmluvy: 6 až 12 mesiacov s troma mesiacmi skúšobnej doby
• Plat: dohodou
• Auto je výhodou, no nie nutnosťou.

LIMITOVANÝ POČET PRACOVNÝCH MIEST!

• Nepožadujeme žiadne registračné poplatky!
• V prípade vzniku akýchkoľvek nepredvídateľných situácií so seniormi ti garantujeme náhradu služieb.
• Berieme všetku zodpovednosť za administráciu a manažment tvojho sociálneho a zdravotného poistenia na základe platnej slovenskej legislatívy. Po tvojej úspešnej registrácii sa postaráme o všetky potrebné doklady.
• S nami nikdy nebudeš sama! Naším prvoradým osobným záujmom je byť tvojou oporou, byť ti nápomocným za každých okolností a hlavne byť ti priateľom.

• Ukončené stredoškolské vzdelanie v zdravotníckom obore, alebo úspešné absolvovanie opatrovateľského kurzu v trvaní min. 220 hodín.
• Najdôležitejším aspektom si Ty a tvoje osobné vlastnosti. Hľadáme v tebe láskyplnú a srdečnú osobnosť s citlivým prístupom pri práci so svojím klientom.
• Kontaktovať nás na adrese: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ak si dostatočne motivovaná a zapálená pre túto prácu, ak si starostlivá, láskyplná, trpezlivá a máš hlavne porozumenie a rešpekt voči starším ľuďom, tak práve TY si ten pravý a výnimočný človek pre Gejzír, n.o.!

Vyhľadávame a zabezpečujeme pracovníkov na rôzne pracovné pozície v EÚ už viac ako 15 rokov. Dávame si záležať na profesionálnom prístupe k našim klientom a zároveň kladieme dôraz aj na dobré vzťahy so zamestnancami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3255411  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou