Opatrovateľky do Nemecka

L-WORK & EPS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme láskyplných a chápavých ľudí, ktorí majú skutočné nadšenie v starostlivosti o druhých, dokážu poskytnúť profesionálnu sociálnu či zdravotnú starostlivosť, no zároveň vedia byť priateľom, ktorý vie naslúchať, porozumieť a podporiť. Ak spĺňaš tieto atribúty a hľadáš si prácu opatrovateľky či všeobecnej zdravotnej sestry, si na správnej adrese! Medzinárodná spoločnosť L-WORK & EPS ti ponúka možnosť byť súčasťou nášho profesionálneho a priateľského tímu!

PRÁCA OPATROVATEĽKY:
• Opatrovanie seniorov v ich domácom prostredí; v Nemecku v oblasti Baden-Württemberg.
• Mesačný plat sa pohybuje vo výške od 1000€ do 1400€/netto (je individuálny a závisí od stupňa požiadaviek klienta).
• Nástup do práce je od 7 do 30 dní odo dňa úspešnej registrácie, ktorá je zadarmo.
• Minimálna dĺžka pracovnej zmluvy je 6 až 12 mesiacov s troma mesiacmi skúšobnej doby.
• Poskytujeme flexibilný pracovný pomer, tzn. buď plný úväzok, alebo krátkodobý záskok podľa vlastného uváženia.
• Nevyžaduje sa žiadna živnosť!

• Nepožadujeme žiadne registračné poplatky!
• V prípade vzniku akýchkoľvek nepredvídateľných situácií so seniormi ti garantujeme náhradu služieb.
• Ubytovanie a stravu v domácnosti klienta máš zadarmo.
• Suma za cestovné ti bude plne preplatená po tvojom príchode do rodiny.
• Berieme všetku zodpovednosť za administráciu a manažment tvojho sociálneho a zdravotného poistenia na základe platnej slovenskej legislatívy. Po tvojej úspešnej registrácii sa postaráme o všetky potrebné doklady.
• S nami nikdy nebudeš sama! Naším prvoradým osobným záujmom je byť ti oporou, byť ti nápomocným za každých okolností a hlavne byť ti priateľom.

Informácie o výberovom konaní

• Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.
• Preukázateľná skúsenosť v oblasti sociálnej starostlivosti či opatery seniora.
• Ak skúsenosť nie je preukázateľná, je povinná kvalifikácia v podobe certifikátu alebo inej evidencie.
• Najdôležitejším aspektom si TY a tvoje osobné vlastnosti. Hľadáme v tebe láskyplnú a srdečnú osobnosť s citlivým prístupom pri práci so svojím klientom.
• Kontaktovať sa na adrese: [email protected]

Pre viac informácií navštív náš web: www.lwork.sk. Tešíme sa na možnú spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Charakteristika klienta závisí od požiadaviek a skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ak si dostatočne motivovaná a zapálená pre túto prácu, ak chceš byť súčasťou tejto medzinárodnej a rozkvitajúcej sa spoločnosti aj ty, ovládaš cudzí jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni, máš akúkoľvek preukázateľnú skúsenosť či kvalifikáciu pre daný typ práce, ak si starostlivá, láskyplná, trpezlivá a máš hlavne porozumenie a rešpekt voči starším ľuďom, tak práve TY si ten pravý a výnimočný človek pre L-WORK & EPS!

Naša spoločnosť L-WORK & EPS sa špecializuje v oblasti sociálnej a zdravotnej starostlivosti v zahraničí. Najviac sa snažíme o to, aby sme boli schopní zamestnávať kvalifikovaných a skúsených profesionálov ako sú lekári, diplomované všeobecné sestry a opatrovatelia. Dávame si záležať na vzťahoch a priateľskom prístupe s našimi klientmi, zamestnancami a uchádzačmi o prácu. Osobitný dôraz kladieme na vlastnosti našich zamestnancov, ktorými sú empatia a priateľstvo, nakoľko veríme, že práve tie sú kľúčom k poskytovaniu vysoko kvalitných služieb v starostlivosti o druhých.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3002144  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1400€