Dynamický obchodný zástupca/kyňa - Potenciálny obchodný riaditeľ/ka

L.U.CH. s.r.o.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacHorná hranica je neobmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka: invenčného a kreatívneho obchodníka, zodpovedného za vytváranie zážitkov a revolúciu v predaji

Zodpovedný za: Vytváranie zážitkov a revolúciu v predaji

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

Stratégia Predaja:
Vytváranie jedinečných stratégií predaja, ktoré oslovujú zákazníkov a prinášajú výsledky.
Sledovanie trendov v odvetví a prispôsobovanie sa novým obchodným výzvam.

Virtuózny Predaj:
Excelencia vo vystupovaní s neodolateľným šarmom a sebavedomím, ktoré dokáže zaujať zákazníkov.
Organizovanie zážitkových predajných udalostí, ktoré sa stávajú highlightom dňa.

Analytická Mágia:
Pohotové ovládanie dátových kúziel a ich pretváranie do jasných a zrozumiteľných reportov.
Príprava magických analýz predaja na odhalenie skrytých príležitostí.
Vytváranie kúziel pre zlepšenie výkonnosti predajného tímu.

Inovácia a Kreativita:
Prinášanie nových a inovatívnych spôsobov, ako oslovovať zákazníkov a posilňovať značku.
Neustále hľadanie nových metód, ako premeniť bežné návštevy zákazníkov na nezabudnuteľné zážitky.

Požadované Zručnosti a Kvalifikácie:
Umenie mágie v oblasti predaja, minimálne 3 roky skúseností v oblasti obchodu.
Podmanivá komunikácia a schopnosť pôsobiť na zákazníkov.
Schopnosť zázračne analyzovať dáta a odvíjať z nich stratégie.
Talent na inováciu a tvorbu kreatívnych riešení.
Samostatnosť a zodpovednosť
Komunikatívnosť
Obchodné zručnosti
Príjemné vystupovanie
Vodičský preukaz skupiny – B (na Batmobil)

Na oplátku ponúkame:
Základná mzda, ktorá odmeňuje vaše kúzelnícke schopnosti, a bonusy, ktoré zohľadňujú vaše úspechy.
Sloboda vyjadriť svoju kreativitu a experimentovať s predajnými stratégiami.
Výzvy, ktoré posúvajú vaše obchodné zručnosti na novú úroveň.
Príležitosť byť súčasťou revolúcie v predaji.
MetroCard
MultisportCard
Firemné zľavy
2dni sick day

Ak ste pripravení pridať kúzlo do sveta predaja, pošlite nám svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Naša spoločnosť L.U.CH.: Naša spoločnosť bola založená v roku 1993 a odvtedy sme sa zameriavali na dovoz a distribúciu alko a nealko nápojov, s dôrazom na neodolateľné pivné špeciality. Máme silný tím, ktorý sa nebojí prekážok a veríme, že spoločne nájdeme spôsob, ako čeliť výzvam.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4783349  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac