IT technik

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečovanie bezproblémového chodu IT komponentov (počítačov, telefónov, PDA terminálov, tlačiarní, záložných zdrojov, pokladní, čítačiek čiarových kódov a iného hardvéru)
-Inštalácia a administrácia nových verzií softvéru pre jednotlivé zariadenia
-Nastavenie a údržba HW zariadení
-Správa IT zariadení a priamy pohyb po predajni/sklade za účelom opravy/konfigurácie a celkovej údržby zariadení (inštalácia, diagnostika, riešenie problémov, porúch a opravy)
-Evidencia technických problémov a ich riešenie
-Správa IP adries a evidencia IT vybavenia
-Údržba siete a sieťových komponentov, vedenie sietí
-Údržba a úprava kamerového systému, správa NVR, pripájanie a presúvanie kamier
-Pravidelná komunikácia s centrálou, zabezpečenie a implementácia nových pracovných postupov
-Technická pomoc užívateľom
-Inštalácie softvéru (ERP, operačné systémy Windows, antivírus, emailové schránky)
-Skladové hospodárstvo, kontrola skladov, pracovné postupy v ERP
-Sieťová bezpečnosť, monitoring sieťových komponentov
-Wifi AP (Mikrotik, Ubiquiti)
-Spracovanie dát
-inovácia IT nástrojov a procesov
-Efektívna komunikácia a kooperácia s IT a ostatnými funkčnými tímami s cieľom zabezpečiť plnenie potrieb či už externých, alebo interných klientov.

Práca v mladom a príjemnom kolektíve.
Presnosť výplatných termínov.
Firemné akcie, vianočný večierok.
Motivačné pracovné ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

2

- Predošlá pracovná skúsenosť na podobnej pozícii zameranej na správu, konfiguráciu a servis IT HW a SW (veľkou výhodou z oblasti obchodu)
- Skúsenosť s HW podporou (tlačiarne, čítačky čiarových kódov, PC's, skenery a iné)
- Znalosti v oblasti SW podpory
- Operačné systémy: Windows 10, Android
- Výborné komunikačné schopnosti
- Proaktívny prístup, ochota a spoľahlivosť
-Výrazná servisná a pro-klientská orientácia

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3904172  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac