Hľadáme šikovného predajcu na oddelení kúpeľní a dlažieb

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 035,49 EUR/mesiac+ variabilná zložka (do 400€)+ príplatky za vizualizáciu. Pracuje sa na dlhý a krátky týždeň od 07:00 do 19:00hod..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dizajn a nebojíte sa predávať? Dokážete počúvať a radi komunikujete s ľuďmi? Tak ste na správnej adrese.
Hľadáme odborného predajcu (muža) do nášho moderného kúpeľňového štúdia.
Čo Vás čaká:
- navrhovanie dizajnu kúpeľne s cieľom predať zariaďovacie predmety, obklady, dlažby, príslušenstvo,
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe,
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov,
- starostlivosť o zákazníkov.

- presnosť výplatných termínov,
- práca v priateľskom kolektíve,
- firemný masér,
- firemné stravovanie,
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru v našich prevádzkach,
- pracovné oblečenie,
- vianočné odmeny.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Word - Základy
CorelDRAW - Základy
Corel PHOTO-PAINT - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii si predstavujeme človeka kt. má tieto vlastnosti:
- znalosť sortimentu v oblasti zvereného úseku,
- nemá strach chopiť sa manuálnej práce a ísť príkladom ostatným,
- považuje sa za tímového hráča,
- je odolný voči stresovým situáciám a nebojí sa výziev.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3745124  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 035,49 EUR/mesiac