Vieš poradiť v oblasti stavebných materiálov? Možno hľadáme práve teba! Asistent predaja oddelenie stavba

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 613 EUR/mesiac- Pracuje sa na 2 zmeny -krátky a dlhý týždeň od 07:00 do 19:00, - viac informácií poskytneme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne oslovovanie zákazníkov a komplexné poradenstvo pri predaji tovaru.
- Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
- Kontrolovanie stavu a množstva tovaru na regáloch v predajni a v sklade.
- Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
- Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

- presnosť výplatných termínov,
- práca v priateľskom kolektíve,
- firemné stravovanie,
- zamestnanecká zľava na nákup tovaru v našich prevádzkach,
- prídel ovocia 3 x týždenne,
- pracovné oblečenie,
- vianočné odmeny.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti predaja stavebných materiálov - výhodou,
- výborná znalosť v uvedených tovarových skupinách stavba - výhodou,
- radosť z práce s ľuďmi a v tíme,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3534246  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 613 EUR/mesiac