Šéfkuchár

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 1215€ brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plná zodpovednosť za chod kuchyne;
-tvorba obedového menu;
-tvorba jedálnych lístkov - stála ponuka;
-tvorba kalkulácií jedál/menu;
-objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru;
-zostavovanie pracovného harmonogramu, rozdeľovanie a odsúhlasenie dovoleniek pracovnému tímu;
-riešenie personálnych zmien s personálnym a ekonomickým oddelením;
-zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál;
-dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržanie predpisov HACCP;
-zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie;
-organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni;
-stretnutia s potencionálnymi zákazníkmi a dodávateľmi;
-zastupovanie kuchárov v prípade čerpanie dovoleniek a lekárov;
-podieľanie sa na udržiavaní čistoty v kuchyni.

-možnosť osobných odmien;
-po odpracovaní skúšobnej doby možnosť zvýšenia základnej mzdy;
-masér.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa;
-analyzovanie a riešenie problémov;
-organizovanie a plánovanie práce;
-tímová práca;
-vedenie a motivovanie ľudí;
-matematická schopnosť;
-technická gramotnosť;
-osobný rozvoj.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3468952  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1215€ brutto + variabilná zložka