Ponúkame brigádu v sklade

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.-5€ hod/ netto -brigáda vhodná na leto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pomocné práce v sklade
-skenovanie a uskladnenie tovarov
-práca s paletovým vozíkom
-ukladanie tovaru do regálu podľa metódy fifo
-ďaľšie skladové práce podľa pokynov nadriadeného
-popopludňajšie zmeny Po - ŠTv 10.00 - 18.30, Pia ranná zmena 6.30 - 15.00 hod.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis s uvedením pracovnej pozície.

Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu zároveň poskytujete súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/22013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať.
Spoľahlivosť.
Flexibilita.

Pozícia vhodná pre študentov vysokých škôl.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3372838  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.