Grafik Junior

L & Š, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 199, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného grafika s dobrými skúsenosťami a znalosťami vo photoshope, ktorý je kreatívny, má zmysel pre detail a má chuť tvoriť grafické návrhy.
Vyžadujeme: základnú znalosť v Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop.
Výroba katalógov, tlačovín, polepov, billboardov.
Komunikácia s tlačiarňami.

Práca v mladom a príjemnom kolektíve.
Presnosť výplatných termínov.
Firemné akcie, vianočný večierok.

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zároveň Vás prosíme, aby ste k vyššie uvedeným dokumentom pripojili aj ukážky svojej tvorby v oblasti grafiky alebo ukážky svojej tvorby priniesli na pracovný pohovor.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Na výberové konanie budeme pozývať len uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafik, grafický dizajnér

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

2

-spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať a vzdelávať sa.
-grafické cítenie, kreativita, zmysel pre detail.
-samostatnosť, lojalita, chuť učiť sa nové technológie.
-tímový hráč.
-aktívny prístup k práci a k životu.

Moderná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa celoslovenskou distribúciou a maloobchodom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3304878  Dátum zverejnenia: 7.2.2018