Obchodný zástupca Vichy, La Roche - Posay, Cerave pre stredné Slovensko - Banskobystrický kraj

L´ORÉAL Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
4.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplus variabilná složka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návšteva partnerských lekární v zverenom regióne
- motivovať a riadiť zákazníkov v zverenom regióne, za konkrétne značky /produktové portfólio
- dosahovanie predajných cieľov , kvalitatívne a kvantitatívne ciele
- identifikovať potenciál pre obchodný rozvoj existujúcich zákazníkov a rozvíjať ich lojalitu
- pomáhať zákazníkom vyvíjať ich podnikanie: predaj, merchandising, technická pomoc
- vyhľadávanie nových klientov
- pravidelný report

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Váš profil:

SŠ/VŠ vzdelanie v obore (farmácia, zdravotníctvo)
(nie je podmienka, ale výhoda)
Prax na pozícii farmaceutického alebo obchodného reprezentanta 1 – 2 roky
Dôkladnosť, dôslednosť a schopnosť organizácie
Aktívny vodič

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou svetových kozmetických značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nám. 1 mája 18
811 06 Bratislava
ID: 3750184  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac