Školitel pre prémiovú značku KÉRASTASE

L´ORÉAL Slovensko s. r. o.

Bratislavský kraj, Juhomoravský kraj, Moravskosliezsky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1150 brutto fix+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesia kaderníka je jedným z najkrajších remesiel. Snúbi v sebe umelecký a kreatívny aspekt s tvrdou prácou a hlbšou znalosťou technologických postupov. Práve máte príležitosť byť „pri zdroji“ našich inovácií, odovzdávať svoje znalosti z odboru a lásku k remeslu ďalej. Je to tiež príležitosť pracovať na sebe a neustále sa vzdelávať. V súčasnosti hľadáme nového kolegu do nášho priateľského tímu.

Aký by mal byť Váš profil?
• Skúsenosti na pozícii kaderníka PODMÍENKOU
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Samostatnosť a spoľahlivosť.
• Skúsenosti na obdobnej pozícii a znalosti prípravkov Kérastase výhodou.
• Cit pre kozmetiku a módne trendy.
• Vodičský preukaz sk. B.

Ako bude vyzerať Váš deň?
• Vedenie školenia pre kaderníkov o produktoch Kérastase, ich technológiách a použitia.
• Vytváranie školiacich plánov pre jednotlivé regióny.
• Vedenie školení ako na salónoch, tak v školiacich centrách.

Čo od nás okrem iného dostanete?
• Zaujímavé platové podmienky- 1150. euro brutto + bonusy
• Mobilný telefón.
• Možnosť osobného a profesného rozvoja.
• Služobný automobil (aj na súkromné účely).

Náš tím hľadá práve Vás, tešíme sa! :)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou svetových kozmetických značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nám. 1 mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Martincová
E-mail: poslať životopis
ID: 3492568   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150 brutto fix+ bonusy