1 200 - 1 400 EUR

Store Manager - NYX Professional Makeup

L´ORÉAL Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
15.12.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte zkušenosti s prací na vedoucí pozici v obchodě?
Chtěl/a byste reprezentovat světoznámou dekorativní kosmetickou značku a podílet se na jejím obchodním rozvoji v rámci Slovenska?

Přidejte se do našeho týmu NYX Professional Makeup!
L’Oréal SK právě hledá STORE MANAŽERA/KU PRO SVŮJ BUTIK V AUPARKU.

Jako vedoucí našeho butiku byste odpovídal/a za:
- Správné a efektivní fungování butiku.
- Motivaci, hodnocení a vedení týmu Beauty asistentek k dosažení stanovených cílů.
- Plánování směn zaměstnancům.
- Podporu při zajištění školení zaměstnanců a při náboru nových Beauty asistentek
- Plánování finančního rozpočtu a nastavování prodejních procesů pro správné a efektivní fungování butiku
- Plánování a objednávání zásob a produktů.
- Plánování, koordinování merchandising aktivit a promo kampaní stanovené Area manažerem.
- Týdenní/měsíční/roční reporty a analýzy a další potřebné administrativní činnosti.
- Zajištění dodržování všech předpisů včetně dodržování BOZP
- Identifikaci nových příležitostí pro rozvoj businessu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 - 1400 eur

Zamestnanecké výhody, benefity

Co byste u nás mohl/a získat?
- Zaměstnání v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu.
- Přátelský kolektiv a rodinné a moderní prostředí.
- Možnost kariérního rozvoje a osobního vzdělání.
- Skvělé platové ohodnocení a benefity (stravenky, podíl na zisku, příspěvek na uniformu, příspěvek na penzijní pojištění, atd.)
- Slevy nejen na produkty NYX PM, ale také na další produkty z portfolia značek společnosti L’Oréal

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa bude skladať z telefonického rozhovoru a osobného pohovoru.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jste pro nás ten pravý/ta pravá pokud:
- Máte vášeň pro kosmetiku
- Máte alespoň 2 roky zkušeností a prací na pozici Vedoucího obchodu (ideálně v oblasti módy nebo kosmetiky)
- Máte excelentní komunikační dovednosti a organizační a plánovací schopnosti.
- Máte podnikatelský a pro-klientský přístup
- Umíte anglicky (alespoň B1)
- Máte dlouholeté zkušenosti s vedením lidí.
- Ovládáte Excel, Word a Outlook
- Jste pozitivní a energický člověk se silným zaměřením na výsledek.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou svetových kozmetických značiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

L´OREAL SLOVENSKO s.r.o.
Nám.1.mája 18
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beata Chovancova
E-mail: poslať životopis
ID: 2663670   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1400 eur