L´OCCITANE en Provence - asistentka predaja na TPP

L´OCCITANE Central Europe s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo
- predaj
- práca s pokladňou
- dokladanie tovaru
- preberanie tovaru
- starostlivosť a zodpovednosť o vzhľad a čistotu predajne/úprava merchandisingu, skrášľovanie predajne
- balenie balíčkov
- menšie administratívne úkony atď..

Ponúkame:
- prácu na TPP - garancia dlhodobej spolupráce
- prácu v príjemnom prostredí s luxusnou a značkovou kozmetikou
- skvelý a flexibilný kolektív
- bonusový/odmeňový systém v rámci výplaty navyše
- preplácanie víkendov a štátnych sviatkov (ak štátny sviatok padne na deň v týždni)
- bohaté zamestnanecké výhody (zamestnanecká zľava, rôzne motivácie formou výrobkov, školenia, teambuildingy..)
- časom možnosť karierného a profesionálneho rastu - pozícia store manager/vedúca predajne
- možnosť sebazdokonaľovania formou rôzných kozmetických školení

Váš životopis prosím prineste osobne na predajňu Loccitane v NC Aupark, Eurovea, Centrál, Nivy alebo ich zašlite priamo na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft WordPad - Mierne pokročilý

- Spoľahlivosť, zodpovednosť
- Ochota pracovať, ochota pracovať aj manuálne
- Dochvíľnosť, komunikatívnosť, kolektívnosť, časová flexibilita
- Kolegiálnosť a tímovosť
- Príjemné a milé vystupovanie
- Ochota pracovať so zákazníkom - otvorenosť
- Kozmetické vzdelanie/skúsenosti výhodou
- Skúsenosti z predaja výhodou
-znalosť jazyka - angličtina/nemčina - komunikatívna úroveň výhodou

L´OCCITANE Central Europe s.r.o. - luxusná prírodná francúzska kozmetika

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4247162  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac