Можливість для людей з України

Manažér sociálnych médií a správca web. stránok

L.I.P.P.A. – Liability through Ideas for Planning and Provision of Aid, n.o.

HOTEL BRATISLAVA, Seberíniho, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.4.2024
650 EUR/mesiacodmeny možné podľa vykonanej práce a to po 3 mesačnej skúšobnej lehote

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ciele tejto pozície
• Vytvoriť robustnú stratégiu sociálnych médií, ktorá zvýši angažovanosť

• Vytvoriť a dohliadať na obsahový kalendár, aby bol upevnený konzistentný imidž značky

• Analyzovať kľúčové ukazovatele výkonnosti na plánovanie budúcich príspevkov na sociálnych sieťach

• Budovať spojenia s cieľovým publikom s potrebným dopadom

• Úspešne propagovať produkty alebo služby spoločnosti

• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami na zlepšení stratégie pre sociálne médiá

• Dohliadať na údržbu a zlepšovanie webovej stránky podľa potreby

Zodpovednosti/ úlohy
• Písať a plánovať príspevky na kľúčových platformách sociálnych médií

• Implementovať efektívne SEO na maximálne zapojenie používateľov a návštevnosti webu

• Skúmať trendy sociálnych médií a identifikovať aktuálne príležitosti pre budúce príspevky

• Posúdiť KPI pre existujúce príspevky na sociálnych médiách

• Odpovedať používateľom na platformách sociálnych médií s cieľom zachovania pozitívneho imidžu značky

• Sledovať rozpočet pre iniciatívy v oblasti sociálnych médií

práca v novej perspektívnej neziskovej organizácii
možnosť práce z domu privyrobiť si popri štúdiu
po vzájomnej dohode po skončení štúdia možnosť trvalého pracovného pomeru
služobný notebook

Informácie o výberovom konaní

od uchádzača očakávame zaslať:
životopis EU formát – EUROPASS CV
motivačný list
diplomy/certifikáty/odporúčania- podľa dostupnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna komunikácia, žurnalistika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MICROSOFR WORD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s výskumom publika

• Vynikajúce zručnosti v oblasti riadenia projektov a efektívneho využívania času

• Schopnosť spolupracovať s obchodnými a marketingovými tímami

• Výnimočné medziľudské zručnosti

• Vnímavosť pre esteticky príťažlivý dizajn

• Oboznámenie sa s identifikáciou KPI a tomu prispôsobenie stratégií

nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
ID: 4784320  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac