Obchodný zástupca v strešnom centre L.A.D. plus, s.r.o.

L.A.D. plus, s. r. o.

Miesto práce
Zlievarenská 8, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacPohyblivá zložka k platu až do 1500€ brutto. Finálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta a plnenia plánu predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strešné centrum LAD plus rozširuje tím obchodných zástupcov a hľadá novú posilu. Ak máš záujem o oblasť stavebníctva a láka ťa predávať strechy, prípadne máš už aj nejaké skúsenosti, pošli nám tvoj životopis! Znalosť strešného sortimentu (krytiny, odkvapy, izolácie a pod.) je výhodou, nie však nevyhnutnou požiadavkou. Každý nový kolega prejde totiž kompletným zaškolením.

Čo sa bude od aktívneho obchoďáka očakávať:
▪ aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
▪ vytvárať databázu nových zákazníkov a priebežne ju aktualizovať
▪ udržiavať a posilňovať pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi
▪ promptne reagovať na požiadavky zákazníkov
▪ zabezpečovať primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
▪ viesť obchodné stretnutia so zákazníkmi
▪ vypracovávať správy o výsledkoch predaja
▪ sledovať dobu splatnosti pohľadávok
▪ spolupracovať s ostatnými oddeleniami vo firme
▪ v neposlednom rade zachovávať mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti

Pracovný čas je od 07:00 do 15:30 hod alebo od 07:30 do 16:00 hod - podľa dohody zúčastnených strán.

Miesto výkonu práce: TRNAVA alebo BOROVCE - podľa dohody zúčastnených strán.

Informácie o pridelenom regióne budú predmetom osobného pracovného pohovoru.

- pridelený služobný mobil a počítač
- pridelené služobné auto výlučne na pracovné cesty
- pridelené pracovné oblečenie
- stabilná pracovná pozícia v expandujúcej spoločnosti
- možnosť osobného a profesného rastu
- príjemná otvorená atmosféra v celej firme a férovosť v jednaní
- práca v dobrom tíme kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať
- meninové a narodeninové darčeky
- firemné akcie (teambuilding) niekoľkokrát do roka
- podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať

Ak si myslíš, že si pre nás ten pravý/tá pravá, pošli nám životopis.
Vopred ďakujeme za všetky reakcie, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Pohovory sa budú konať na centrále spoločnosti v Trnave na Zlievarenskej ulici č.8.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvojou výhodou pri našom výbere bude:
▪ príjemné vystupovanie
▪ prezentačné schopnosti
▪ obchodný duch
▪ komunikatívnosť
▪ pracovitosť
▪ spoľahlivosť
▪ lojálnosť
▪ organizačné schopnosti
▪ záujem o oblasť stavebníctva
▪ vedieť sa prispôsobiť akejkoľvek situácii

L.A.D. plus s.r.o. - STREŠNÉ CENTRUM,
pôvodne menšia rodinná firma zaoberajúca sa vlastnou výrobou krovov a predajom dreva. Skúsenosťami, technickými a technologickými inováciami, zvyšujúcou sa odbornosťou a počtom zákazníkov, sa v priebehu takmer 30 rokov spoločnosť vyprofilovala a zamerala sa na predaj kompletného a komplexného strešného sortimentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4630141  Dátum zverejnenia: 27.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac