L.A.D. plus - Obchodný zástupca (reg. Piešťany)

L.A.D. plus, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacpohyblivá zložka až do 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím obchodných zástupcov na pobočke v Borovciach pri Piešťanoch, preto hľadáme makača s chuťou do práce, ktorého hlavnou úlohou bude predávať STRECHY vo zverenom regióne. Naši obchodný zástupcovia nechodia v nažehlených košeliach, ale vo firemných tričkách :) a neboja sa vyliezť na strechu. Hľadáme niekoho, kto zapadne do nášho tímu, kto bude plniť ciele a v ideálnom prípade ich bude rad za radom prekonávať. Šikovnosť a talent budú samozrejme adekvátne ohodnotené.

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi
5. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9. Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10. Zodpovedá za telefón, auto, PC a zverených zákazníkov
11. Spolupracuje s ostatnými oddeleniami

Miesto výkonu práce: Borovce (pobočka)

Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.
Práca v tíme s kolegami, ktorí ťa vedia inšpirovať.
Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále motivovaný vo svojom kariérnom raste.
Zaujímavé benefity - firemné akcie, výlety do zahraničia a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity.
Bonusy za plnenie cieľov, odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Chcete predávať tento typ sortimentu?
Pozrite si našu web stránku: www.ladplus.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Pohovory sa budú konať na centrále spoločnosti v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Ťa baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a si zvyknutý/á tvrdo pracovať, kontaktuj nás. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky. Výhodou uchádzača sú výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti.

L.A.D. plus s.r.o. - STREŠNÉ CENTRUM,
pôvodne menšia rodinná firma zaoberajúca sa vlastnou výrobou krovov a predajom dreva. Skúsenosťami, technickými a technologickými inováciami, zvyšujúcou sa odbornosťou a počtom zákazníkov, sa v priebehu takmer 30 rokov spoločnosť vyprofilovala a zamerala sa na predaj kompletného a komplexného strešného sortimentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4015183  Dátum zverejnenia: 9.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac