Rozpočtárka, kalkulantka

L.A.D. plus, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 790€ + cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie projektov (podkladov) od obchodných zástupcov na vypracovanie cenovej ponuky, (čítanie technických výkresov)
- evidencia cenových ponúk,
- odovzdanie cenovej ponuky obchodnému zástupcovi
- komunikácia s obchodným zástupcom.

budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná škola, skúsenosti z čítania z projektov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví vytváranie cenových ponúk, rozpočtov a kalkulácií pre obchodovanie a v technických výkresov nie ste stratená, potom nás kontaktujte.
Hľadáme osobu, ktorú bude takáto práca baviť.
Výhodou kandidáta je, ak má aktívny prístup a organizačné schopnosti.

L.A.D. plus s.r.o. - STREŠNÉ CENTRUM,
pôvodne menšia rodinná firma zaoberajúca sa vlastnou výrobou krovov a predajom dreva. Skúsenosťami, technickými a technologickými inováciami, zvyšujúcou sa odbornosťou a počtom zákazníkov, sa v priebehu takmer 30 rokov spoločnosť vyprofilovala a zamerala sa na predaj kompletného a komplexného strešného sortimentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2712827  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 790€ + cieľové odmeny