Rozpočtárka/odborný predajca

L.A.D. plus, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
790€ netto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie projektov (podkladov) od obchodných zástupcov na vypracovanie cenovej ponuky, (čítanie technických výkresov)
- evidencia cenových ponúk,
- odovzdanie cenovej ponuky obchodnému zástupcovi
- komunikácia s obchodným zástupcom.

Budú spresnené po pohovore

Informácie o výberovom konaní

Informovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.4.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technické zameranie

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Money S4 - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!

Ak ste osobou, ktorú baví vytváranie cenových ponúk, rozpočtov a kalkulácií pre obchodovanie a v technických výkresov nie ste stratená, potom nás kontaktujte.
Hľadáme osobu, ktorú bude takáto práca baviť.
Výhodou kandidáta je, ak má aktívny prístup a organizačné schopnosti.

ZASTREŠÍME VŠETKO!

Ponúkame kompletný TOP sortiment na realizáciu a rekonštrukciu šikmých a plochých striech.
Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi, ako sú - Bramac, Velux, Isover, KJG a mnoho ďaľších.
Našou víziou je byť jednotkou v predaji šikmých a plochých striech v Trnavskom a Piešťanskom kraji prostredníctvom dodržiavania kvality a profesionality pri predaji a službách našej firmy, pri využití našich schopností a vlastností pre budovanie úspešnej firmy.
U nás nájdete všetko na strechu pod jednou strechou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Zlievarenská ulica 7500/8
917 48 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Šinálová
E-mail: poslať životopis
ID: 2627099   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   790€ netto + odmeny