Sprostredkovateľ / konzultant

Kyrban, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
vyplácanie provízie je len podľa predaja -5 eur za predané balenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie predaja formou objednávky a informovanie klientov o novom 100 % prírodnom výživovom doplnku vysokej kvality a oceneného medailami a diplomami vrátane Európskej únie - ENERGOLAM+. Vyhľadanie klienta, pravdivé informovanie podľa zaškolenia a vypísanie objednávky. Práca je realizovaná formou Sprostredkovateľskej zmluvy. Požadujeme seriózny prístup k práci. Bratislava a okolie.

Spoločnosť dodáva všetky potrebné podklady na vykonávanie spolupráce. Možnosť vlastnej realizácie pri vytváraní svojej klientely. Provízia je určená za každé predané balenie a vypláca sa 1 x mesačne na bankový účet. Školenie a materiály sú dodané bez platenia poplatkov.

Záujemcovia sa môžu hlásiť na mailovú adresu:firmakyrban@gmail.com.
Poštová adresa: Kyrban, s.r.o., Trebišovská 9, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

sprostredkovateľ/konzultant v obchodnej sfére

Dobrá komunikácia s ľuďmi a záujem o prácu. Vedieť si vytvoriť vlastnú klientelu. Táto práca je vhodná pre rôzne vekové kategórie.

Spoločnosť sa zaoberá grafickými prácami a sprostredkovaním prác spojených s grafikou a prípravou materiálov pre tlač.
V obchodnej sfére uvádzame na trh vysoko kvalitný , čistý , prírodný produkt - ENERGOLAM+, ktorý má veľmi bohaté zloženie a určite bude prínosom pre obohatenie trhu s výživovými doplnkami.

Adresa spoločnosti

Kyrban, s.r.o.
Trebišovská 9
82102 Bratislava
ID: 3388626   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   vyplácanie provízie je len podľa predaja -5 eur za predané balenie