Asistent/ka predaja na polovičný úväzok v obchode Medicine everyday therapy

KYBA s.r.o.

Miesto práce
ZOC MAX Prešov, Vihorlatská, Prešov-Sekčov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
380 EUR/mesiac+ príplatky za odrobené víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového zamestnanca do nášho tímu v predajni s oblečením MEDICINE everyday therapy na pozíciu asistent/ka predaja na polovičný úväzok.
Náplň práce:

- starostlivosť o zákazníka - poradenstvo a obsluha
- práca s tovarom - prijímanie, cenovkovanie, presuny, výpredaj...
- pravidelné dopĺňanie tovaru
- práca s pokladňou a skladovým systémom
- starostlivosť o sklad
- udržiavanie poriadku na predajni

V prípade záujmu prosím zašlite žiadosť a Váš ŽIVOTOPIS S FOTKOU

Požiadavky na zamestnanca

- kladieme vysoký dôraz na komunikáciu so zákazníkom - jeho obsluhu
- preto je základom priateľské a komunikatívne vystupovanie
- záujem o módu, aktuálne trendy
- spoľahlivosť, pracovitosť a zodpovednosť
- tímový duch

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním predaja tovaru značky MEDICINE everyday therapy v kamenných predajniach na Slovensku. Originálne, individuálne a elektrizujúce, v súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2509195  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 380 EUR/mesiac