Asistent/ka predaja v obchode Medicine everyday therapy - Centro Nitra

KYBA s.r.o.

Miesto práce
Akademická 1/A, 94901 Nitra - CENTRO Nitra
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového zamestnanca do nášho tímu v predajni MEDICINE everyday therapy na pozíciu asistent/ka predaja na plný uväzok.

Náplň práce:

- starostlivosť o zákazníka - poradenstvo a obsluha
- prezentácia tovaru
- práca s pokladňou
- pravidelné dopĺňanie tovaru
- starostlivosť o sklad
- udržiavanie poriadku na predajni
- práca na 12 hod. zmeny

V prípade záujmu zašlite prosím žiadosť a Váš životopis s fotkou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.11.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Prax na podobnej pozícii je vítaná

- kladieme vysoký dôraz na komunikáciu so zákazníkom - jeho obsluhu
- preto je základom priateľské a komunikatívne vystupovanie
- záujem o módu, aktuálne trendy
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním tovaru značky MEDICINE everyday therapy na Slovensku. Originálne, individuálne a elektrizujúce, v súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KYBA s.r.o.
Zvolenská cesta 13
97405 Banská Bystrica
www.facebook.com/medicinesk/

Kontakt

ID: 2509195   Dátum zverejnenia: 14.11.2017