Elektrikár / Servisný technik

KVT servis s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.) Pravidelné servisné prehliadky systémov kúrenie / chladenia (prevažne tepelné čerpadlá)
2.) Diagnostika a odstraňovanie porúch systémov kúrenie / chladenia
3.) Spravovanie podkladov o vykonaných servisných prácach a ostatná súvisiaca administratívna činnosť
4.) Evidencia hospodárstva chladiacich kvapalín

1.) 4 dni plateného voľna nad rámec výmery zákonom stanoveného počtu dní dovolenky počas Vianočných sviatkov
2.) Školenia a skúšky k profesnému rozvoju hradené spoločnosťou
3.) Školenia a semináre podľa vlastného výberu v hodnote 300€ ročne
4.) Firemný teambuildingový víkend – 3 dňový pobyt v príjemnom hoteli aj pre členov rodiny
5.) Poistenie zodpovednosti za škodu voči zamestnávateľovi hradené zamestnávateľom
6.) Preplácane nadčasy

Hľadáme aktívneho a šikovného človeka s odbornými vedomosťami a skúsenosťami v oblasti elektrotechniky. Ponúkame prácu v mladom, príjemnom kolektíve s možnosťami kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, chladiarenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1.) Schopnosť a záujem učiť sa novým technológiám
2.) Flexibilita, samostatnosť a snaha postupného preberania zodpovednosti
3.) Ochota prispôsobiť sa variabilnej pracovnej dobe
4.) Komunikatívnosť, slušné správanie a vystupovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá sa zaoberá vykonávaním pravidelných servisných prehliadok a opráv chladiacich zariadení a tepelných čerpadiel prevažne značky CIAT, ktorej sme a autorizovaný servis, ale aj celkovo strojovní, ktoré vznikli vlastnou realizáciou materskej spoločnosti KVT spol. s r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3261327  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000