Skladník/3 zmenná prevádzka

KVK Blow Moulding Slovakia s.r.o.

Miesto práce
KVK Blow Moulding Slovakia s.r.o., Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.mesačná odmena 150 EUR, mesačný dochádzkový bonus 20 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia so skladovacími zásobami (zaskladnenie a vyskladnenie tovaru). Výdaj tovaru zo skladu podľa dodacích listov a objednávok. Manipulácia s tovarom napr. balenie tovaru. Zručnosť s ručným paletovým vozíkom a skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom. Vyloženie dodaného tovaru a naloženie vopred pripraveného tovaru. Zodpovednosť za prázdne obaly, zabezpečovanie ich uskladnenia a príprava pre výrobu. Zodpovednosť za zverený VZV. Práca sa vykonáva formou 3 zmennej prevádzky

Našim zamestnancom ponúkame prácu v príjemnom menšom pracovnom kolektíve. Nárok na stravné lístky v hodnote 5,90 EUR. Mesačný dochádzkový bonus v podobe darčekovej poukážky v hodnote 20 EUR. Po skončení skúšobnej doby zvýšenie základného platu na 6,70 EUR/hod.. Mesačná odmena 150 EUR. DDS - príspevok zamestnávateľa 3,5 % z hrubej mzdy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového šikovného, flexibilného zamestnanca do našej spoločnosti, ktorý má záujem pracovať v oblasti skladového hospodárstva. Výhodou skúsenosti a prax v spomínanej oblasti.

Uvítame tiež vodičské oprávnenie skup. BE

Výroba, spracovanie, montáž vyfukovaných a vstrekovaných plastových dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sylvia Hlásna
Tel.: +421326497256
E-mail: poslať životopis
ID: 4802497  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.