Vedúci pobočky

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď / dohodou
900 EUR/mesiacOd 900 €/mesiac (podľa skúseností) + osobné ohodnotenie + prémiová zložka mzdy podľa interných smerníc. Motivujúca mzda vrátane prémií až do výšky 1300 EUR mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Piešťanoch hľadáme kolegu s orientáciou na potreby zákazníka a s pozitívnym vzťahom k predaju.

- kompletná starostlivosť o prevádzku a jej vedenie,
- tvorba a sledovanie objednávok na prevádzku,
- aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
- riadenie menšieho kolektívu zamestnancov,
- zodpovednosť za chod prevádzky a tovar,
- práca s finančnou hotovosťou

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny,
- tovar za zamestnanecké ceny

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Voda,plyn,kúrenie,sanita -predaj

Počet rokov praxe

2

- schopnosť viesť kolektív zamestnancov,
- znalosť tovaru z oblasti voda, plyn,kúrenie a sanita,
- obchodné zručnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- flexibilnosť a komunikatívnosť,

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3848088  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac