800 - 1 600 EUR

Obchodný zástupca (vonkajší predaj/ouside sales)

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá bude mať na starosti aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.
Vzhľadom k tomu, že budete každý deň komunikovať o technických detailoch našich výrobkov, vyžadujeme vynikajúce technické a komunikačné schopnosti.

- udržiavanie a rozvoj databázy zákazníkov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- úspešné uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o „svojich“ klientov a aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov,
- prezentácia produktov, tvorba cenových ponúk, obchodné stretnutia,
- starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
- analýzy potenciálu zákazníkov v regióne,
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
- tvorba cenových ponúk,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 € + osobné ohodnotenie (+ odmeny podľa interných smerníc). Motivujúca mzda vrátane odmien do výšky 1750 a viac EUR mesačne.

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania, predajných zručností
- Trvalý pracovný pomer
- Mobilný telefón
- Odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny
- Zamestnanecké benefity
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárské, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- je nevyhnutné, aby ste mali excelentné prezentačné a komunikačné schopnosti
- je dôležité, aby ste mali výborné predajné a vyjednávacie zručnosti
- je dôležité, aby ste mali vybudované obchodné kontakty v danom segmente
- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii (napr. oblastný manažér, sales manager, predajca , ) sú výhodou.
- Skúsenosť s prácou na oddelení predaja je podmienka.
- Zodpovedný prístup k práci,
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, spoľahlivosť a flexibilita,
- Znalosť tovaru priemyselných armatúr z oblasti voda, plyn, kúrenie a pod. podmienkou

Firma KVIP s.r.o reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KVIP s.r.o.
Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava
ID: 3700564   Dátum zverejnenia: 22.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € + osobné ohodnotenie (+ odmeny podľa interných smerníc). Motivujúca mzda vrátane odmien do výšky 1750 a viac EUR mesačne.