Obchodný zástupca (vonkajší predaj/ouside sales)

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 600 EUR/mesiac800 € + osobné ohodnotenie (+ odmeny podľa interných smerníc). Motivujúca mzda vrátane odmien do výšky 1750 a viac EUR mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá bude mať na starosti aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.
Vzhľadom k tomu, že budete každý deň komunikovať o technických detailoch našich výrobkov, vyžadujeme vynikajúce technické a komunikačné schopnosti.

- udržiavanie a rozvoj databázy zákazníkov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- úspešné uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o „svojich“ klientov a aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov,
- prezentácia produktov, tvorba cenových ponúk, obchodné stretnutia,
- starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
- analýzy potenciálu zákazníkov v regióne,
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
- tvorba cenových ponúk,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho vzdelávania, predajných zručností
- Trvalý pracovný pomer
- Mobilný telefón
- Odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny
- Zamestnanecké benefity
- Firemné auto aj na súkromné účely
- Možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárské, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- je nevyhnutné, aby ste mali excelentné prezentačné a komunikačné schopnosti
- je dôležité, aby ste mali výborné predajné a vyjednávacie zručnosti
- je dôležité, aby ste mali vybudované obchodné kontakty v danom segmente
- Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii (napr. oblastný manažér, sales manager, predajca , ) sú výhodou.
- Skúsenosť s prácou na oddelení predaja je podmienka.
- Zodpovedný prístup k práci,
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, spoľahlivosť a flexibilita,
- Znalosť tovaru priemyselných armatúr z oblasti voda, plyn, kúrenie a pod. podmienkou

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3700564  Dátum zverejnenia: 22.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiac800 € + osobné ohodnotenie (+ odmeny podľa interných smerníc). Motivujúca mzda vrátane odmien do výšky 1750 a viac EUR mesačne.