Vodič

KVIP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
na základe dohody
1.000 € + variabilná časť mzdy za plnenie úloh. Motivujúca mzda až do výšky 1.200 € mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru po celej SR, manipulácia s tovarom, balenie a iné práce súvisiace s prácou v sklade a s rozvozom tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Vodičský preukaz sk.C, bezúhonnosť, fyzická zdatnosť, zmysel pre poriadok, zodpovedný prístup, časová flexibilita.

Firma WOODCOTE GROUP s.r.o. reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3518777  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 € + variabilná časť mzdy za plnenie úloh. Motivujúca mzda až do výšky 1.200 € mesačne.