Stolár/nábytkár

kvinterier, s. r. o.

Miesto práce
Nádražná 1485, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850€ ( Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové hodnotenie navýšené a uvedená plat nezahŕňa bonusy, prácu nadčas či variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s Ldtd v stolárskej dielni. Skladanie nábytku, montáže u zákazníka. Výroba je zameraná hlavne na kuchyne a vstavané skrine na mieru.

preplácanie nadčasov, zvyšovanie kvalifikácie, možnosť profesného rastu, práca v mladom kolektíve, školenia, dovolenky

Hľadáme do nášho tímu zodpovedného a šikovného manuálne zručného kolegu, ktorý bude podporovať náš tím. Výhodou je skúsenosť s montážou nábytku. Ak máš chuť učiť sa novým veciam a máš proaktívny prístup k práci, pošli nám svoje CV, alebo nám rovno zavolaj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Manuálne zručný, prítomný a pozitívny človek.

Kuchyne, interiéry a šatníky na mieru.

Adresa spoločnosti

kvinterier s.r.o.
Nadrazna 1485
90028 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Varga
Tel.: +421917235393
E-mail: poslať životopis
ID: 3157363   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850€ ( Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové hodnotenie navýšené a uvedená plat nezahŕňa bonusy, prácu nadčas či variabilnú zložku mzdy)