Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovnú predajkyňu/šikovného predajcu

Kvety Efekt s. r. o.

Miesto práce
Varín-Koňhora
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacVýkonnostné príplatky, vysoké stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov tímu. Ak rád cestuješ a chceš pracovať v príjemnom prostredí a kolektíve - teraz máš šancu.

Sme dodavatelia pre kvetinárstva a zahradníctva.Tvojou úlohou bude predaj dekoratívneho tovaru naším zákazníkom. Práca si vyžaduje každodenné cestovanie po území Slovenska. Na miesto predaja ťa dovezie kolega šofér. Jedná sa o predaj priamo z auta vopred obvolaným zákazníkom.

Hľadáme niekoho z Varína/Žiliny alebo blízkeho okolia.

Zamestnanecké zľavy, Prémie za dobré tržby, Platená dovolenka aj pre živnostníkov, Stravné vysoko nad hranicu zákona

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obchode vítaná

Spoľahlivosť, samostatnosť, komunikácia a príjemné vystupovanie.

Už vyše 15 rokov zásobujeme kvetinárstva a darcěkové predajne dekoratívnym tovarom a vlastnými výrobkami.
ID: 4788760  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac