Reagujte bez životopisu

Elektrikári-elektroinštalácie 24€-berlín

KVBAU GROUP s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partiu elektrikárov , (aj samostatne) ide o jednoduché elektroinštalácie - kancelárie v Berlíne .
termín nástupu ihneď , alebo dohodou . Elektroinštalácie kancelárie, byty./cca 55-60 hod. týždenne /.

Miesto výkonu práce – Berlín
Termín nástupu: ihneď /dlhodobá spolupráca
Druh práce : živnosť
Mzda: 24 €/hodina
Ubytovanie: zabezpečené
Turnus: 3-4 týždne práca, 1 týždeň doma.
Po zapracovaní podľa dohody.
Týždenné hodiny: 55-60 hodín týždenne, po zapracovaní, podľa dohody.
Štandardné kufríkové náradie, flexa, vŕtačka, aku-skrutkovač
Splatnosť faktúr: po 14 odpracovaných dňoch a s 14 dňovou splatnosťou.
Pri dlhodobej spolupráci príspevky na cestu a odmeny, možnosť zálohy po prvom odpracovanom
týždni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Prax na pozícii/v oblasti

-Prax 1-2 roky -Znalosť v obore (vyučený elektrikár)(pomocný elektrikár) -Aspoň jeden ( nemecký jazy

- prax a skúsenosti v danom obore nutné
- vlastné vozidlo podmienkou, základné náradie
- vyhláška min. par.21

Slušnosť, zodpovednosť, dôvera - to je firma KVBAU
Naše služby realizujeme s presvedčením, že prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov. Ak by sme nemali v ponuke Vami hľadané pracovné miesto, neváhajte a napriek tomu nás kontaktujte . Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi a pokúsime sa nájsť pre Vás to najlepšie a najvhodnejšie pracovné miesto bez akýchkoľvek poplatkov!
ID: 4431789  Dátum zverejnenia: 23.9.2022