Back office manažér

KVASŇOVSKÝ & PARTNERS | ADVOKÁTI s.r.o.

Miesto práce
Alžbetina 2, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne a účtovné práce
Realizácia platieb
Vedenie a spracovanie jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva, vrátane výkazov

Príjemné pracovné prostredie v centre Košíc, prípadne na základe dohody v centre Bratislavy
Práca v mladom dynamickom kolektíve
Získanie skúseností využiteľných v praxi
Karta MultiSport

Informácie o výberovom konaní

Ochrana osobných údajov
Prevádzkovateľ
KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI s.r.o., so sídlom Apollo Business Center II, blok A, Prievozská 4, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, IČO: 51 003 848, E-mail: [email protected], telefónne číslo: + 421 2 444 505 56.

Účel spracúvania osobných údajov
Vaše osobné údaje spracúvame za účelom výberového konania na pozíciu uvedenú v inzeráte.
Právny základ spracúvania
Na základe § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v zmysle ktorého „Spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné na plnenie zmluvy, ktorej zmluvnou stranou je dotknutá osoba, alebo na vykonanie opatrenia pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby“.
Kategórie príjemcov
Vaše osobné údaje neposkytujeme tretím osobám.
Doba uchovávania osobných údajov
Osobné údaje budú uchovávané len po dobu trvania výberového konania. Po skončení výberového konania budú vymazané.
Automatizované rozhodovanie a profilovanie
Získané osobné údaje nepodliehajú profilovaniu ani automatizovanému rozhodovaniu.
Prenos osobných údajov
Prevádzkovateľ nezamýšľa preniesť osobné údaje do tretej krajiny alebo medzinárodnej organizácie.
Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov
Na základe písomnej žiadosti alebo osobne u prevádzkovateľa máte právo:
• žiadať o prístup k svojim osobným údajom, o opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania svojich osobných údajov;
• namietať spracúvanie svojich osobných údajov;
• na prenosnosť osobných údajov;
• podať návrh na začatie konania na Úrade na ochranu osobných údajov SR

Poskytnutie Vašich osobných údajov na vyššie uvedený účel je dobrovoľné. Na základe zaslaných osobných údajov Vás zaradíme do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť a flexibilita
Zmysel pre zodpovednosť
Pozornosť a dôslednosť
Znalosť podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária poskytujúca právne služby predovšetkým na území Slovenskej republiky a Českej republiky, s pobočkami v Bratislave, Košiciach a Prahe. Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je víťaznou kanceláriou v oblasti Pracovného práva na základe výsledkov Právnickej firmy roka 2019, 2020, 2022 a 2023. Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI je víťaznou kanceláriou v oblasti Daňového práva na základe výsledkov Právnickej firmy roka 2021. V oblasti Energetiky a energetických projektov patrí advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI dlhodobo medzi veľmi odporúčané kancelárie.

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI kladie vysoké nároky na profesionalitu poskytovaných právnych služieb, ich kvalitu, jazykové znalosti a celkovú osobnostnú vyspelosť a schopnosti jednotlivých členov advokátskej kancelárie KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI. Osobný prístup a angažovanosť pre záujem klienta sú základným znakom každého riešenia poskytovaného z našej strany.

Advokátska kancelária KVASŇOVSKÝ & PARTNERS ǀ ADVOKÁTI poskytuje svojim klientom plnohodnotne komplexné právne služby a poradenstvo v rôznych oblastiach práva, predovšetkým sa zaoberá právom obchodných spoločností, zmluvnou a sporovou agendou vrátane správneho práva a správneho súdnictva, pracovným právom, daňovým právom, občianskych právom, ochranou vlastníctva a právom nehnuteľností, vždy s dôrazom na riešenie aktuálnych potrieb klientov v danom čase.
ID: 3711543  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac