Lekárnik - farmaceut verejná lekáreň

Kvapka zdravia, spol. s r.o.

Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 € (v závislosti od dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- objednávanie liekov, komunikácia s distribučnými spoločnosťami a obchodnými zástupcami
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej
evidencie

- nesieťová lekáreň
- pracovné oblečenie zdarma
- zamestnancom hradíme poplatky za členstvo v lekárnickej komore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore farmácia podmienkou
- zodpovednosť, empatia k pacientom, príjemné vystupovanie
- chuť pracovať, seba-realizovať sa
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Lekáreň Kvapka Zdravia je súkromná, nesieťová lekáreň v Kráľovskom Chlmci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3546702  Dátum zverejnenia: 1.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 € (v závislosti od dĺžky praxe)