Technik oddelenia výroby

KVANT spol. s r.o.

Miesto práce
FMFI UK Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spájkovanie (mikropajka, SMD, bezolovnatá technológia) a ovládanie meracích a iných el.pristrojov (osciloskop..)
-samostatné vyhľadávanie v katalógu/databáze sortimentu elektronických súčiastok a komponentov,
-navrhovanie jednoduchých elektronických obvodov,
-zapájanie nízkeho napätia (do 1 000V) - elektrické zásuvky, ističe, montáž elektro-inštalácie a pod.
-mechanické obrábanie materiálov (vŕtanie, rezanie, brúsenie, lepenie a pod.) - drevo, plasty, kov…

budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnikcké , osvedčenie aspoň § 21,v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z. o el.spôsobilosti (alebo vyšší).

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Ťa!
si technický typ, presnosť je Ti blízka, si zručný v mechanickom obrábaní materiálov (vŕtanie, rezanie, brúsenie, lepenie a pod.) ,baví ťa hľadať riešenia a spolupodieľať sa na zlepšovaní výrobkov?Tak u nás v KVANTE Ti vieme ponúknuť zaujímavú prácu.

Výhodou je ak vieš navrhnúť dosky plošných spojov, ovládaš prácu s počítačom (program Eagle a pod.), vieš technicky kresliť (manuálne) a aj s počítačom v programe Autocad a pod. Ak vieš zapojiť sieťový rozvod LAN, ak máš prax zo servisu - opravy rôznych elektrických zariadení a spotrebičov, ak máte skúsenosti s optickými prístrojmi a vlastnosti ako sú: zmysel pre detail, precíznosť a dokonalosť, samostatné rozhodovanie, zodpovednosť a bezúhonnosť

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 má spoločnosť zavedený systém ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 1800:2009 a ISO 27001:2013
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

FMFI UK MLynská dolina
842 48 Bratislava
ID: 2865945   Dátum zverejnenia: 10.10.2017