Skladník

Kvant Show Production s.r.o.

Miesto práce
Odborárska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvianočné odmeny možnosť príplatkovej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru a všetky úkony s tým súvisiace
- vystavovanie dokladov - príjemky a výdajky
- vstupná kontrola
- balenie a expedícia tovaru
- vystavovanie rental listov
- evidencia výrobných čísel pri špecifikovaných tovaroch
- základná údržba a servis elektronických zariadení
- kontrola tovaru pred expedíciou: kompletnosť a funkčnosť
- kontrola zápožičiek od dodávateľov/ u zamestnancov - podľa potreby presun do invenáru
- 1x ročne fyzická inventúra skladu
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

mobilný telefón na súkromné účely
mobilný internet
pitný režim na pracovisku (káva, čaj, nealko)
pevná pracovná doba
firemné akcie, teambuildingy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

morálna bezúhonnosť
pracovitosť
zmysel pre systém a poriadok

KVANT SHOW PRODUCTION s.r.o.

We design, program and perform laser and multimedia shows all the way from the drawing board to the audience's applause. Whether you have a perfect idea, an incomplete vision, or you don't even know where to start. Kvant Show Production will grasp a project at any phase and prepare a show to create emotions that stay with the audience long after the show has finished. We specialise in combining a wide variety of multimedia elements into one cohesive show timeline. This way, the crowd is drawn into and dazzled by the visuals. Of course, the message and emotion are still passed on to the audience.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Rauch
Tel.: +421907367484
E-mail: poslať životopis
ID: 4838764  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac