Technik/technička laserových zariadení

KVANT LASERS, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska, Bratislava
Termín nástupu
maj 2024
1 300 - 2 300 EUR/mesiacZákladná mzda je vyplácaná počas prvých 2 mesiacov, následne sa začínajú zamestnancovi prirátavať individuálne výkonnostné príplatky na základe počtu vyhotovených laserov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pozostáva z kompletizácie diódových laserových modulov od prevzatia komponentov cez ich kontrolu, kompletovanie až po ich výstupnú kontrolu, t. j. osadenie laserových diód do mechaniky, čistenie a lepenie optiky, nastavovanie a zaostrovanie optických prvkov (šošovky, zrkadlá, polarizačná optika), príprava nutnej kabeláže a spájkovanie stredne malých elektrických kontaktov, nastavovanie riadiacej elektroniky, meranie a výstupná kontrola. Pri nástupe sa obvykle začína jednoduchšou činnosťou, ku ktorej sa časom pridávajú ďalšie.
Praca je fyzicky nenáročná, naopak, pracuje sa s mechanickými a optickými komponentami malých rozmerov (rádovo v milimetroch až centimetroch), preto je práca náročnejšia na jemnú motoriku. Vhodné aj pre ženy!

- práca v priateľskom kolektíve
- práca s modernými technológiami v oblasti laserovej techniky
- práca s dlhodobou perspektívou
- výkonnostné finančné hodnotenie (príplatky)
- pružná pracovná doba
- udržiavanie a zvyšovanie odbornej spôsobilosti elektronikov

Po zaslaní Vášho životopisu, v prípade splnení základných prepokladov pre výkon tejto práce, Vás pozveme na osobný pohovor a krátku ukážku pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady:
- jemná motorika v rukách a prstoch (práca s malými a jemnými súčiastkami)
- dobrý zrak na blízku vzdialenosť
- chuť pracovať a naučiť sa niečo nové
- precíznosť, presnosť, trpezlivosť, sústredenosť, spoľahlivosť, efektivita

Výhodou kandidátov je:
- skúsenosti so spájkovaním
- základy elektroniky
- prax alebo stúdium v oblasti elektrotechniky
- rádio-amatérska alebo modelárska prax
- prax či vzdelanie v oblasti optiky
- technická a manuálna zručnosť
- možnosť pracovať platené nadčasy vítaná

V spoločnosti KVANT LASERS, s.r.o. (pôvodne Kvant spol. s r.o.) sa od roku 1995 zaoberáme vývojom a výrobou laserových technológií pre zábavný priemysel, technický priemysel a laboratóriá. Exportujeme svoje výrobky do celého sveta a používajú ich hviezdy showbiznisu najzvučnejších mien a najväčšie svetové produkčné spoločnosti. Rovnako v priemyselnej oblasti sú našimi zákazníkmi aj veľké zahraničné koncerny. Vďaka tvrdej práci, odhodlaniu, odbornosti, cieľavedomosti a skvelému pracovnému tímu sme sa dostali na svetovú špičku v tejto oblasti. Neustále rastieme a preto hľadáme nových ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto úspechu a pracovať v skvelom kolektíve na inovatívných technológiách.
ID: 3860300  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac